Victoria Beckham17 Nisan 1974 yılında Hertfordshire, İngiltere'de doğdu.


İngiliz sosyoelit, David Beckham'ın eşi ve eski Spice Girls üyesi olarak tanınmaktadır.


Erkek kardeşi Christian ve kız kardeşi Lousie adındadır. 1990'lı yıllara damgasını vuran Spice Girls adlı müzik grubunun POSH lakablı üyesidir.4 Mart 1999 tarihinde ilk çocuğunu, Brooklyn, dünyaya getirdi. Bu doğumdan 4 ay sonra da David Beckham ile evlendi. 2. oğulları Romeo James Beckham 1 Eylül 2002 tarihinde dünyaya geldi. 3. oğulları Cruz Beckham 2005 yılının Şubat ayında dünyaya geldi.


Kendi adlarını çıkardıkları dvb adlı markaları vardır. Victoria Beckham, moda çalışmalarına bir jean defilesi ve parfüm tasarımıyla başladı. Halen, ABD'de çalışmalarını sürdürmektedir.Uzun yillardir birlikte olan ünlü futbolcu David Beckham ile eski 'baharat kizi' olan esi Victoria Beckham'in asklari yillara meydan okuyor. Ünlü çift birlikte yasadiklari ilklerin hepsini hafizalarina kaydetmis durumda... Ilk tanistiklari günden evlendikleri güne kadar, paylastiklari her özel anin yil dönümünü kutluyorlar.GÖNÜL ALACAK


Ünlü çift, geçtigimiz hafta ilk kez birlikte olduklari gecenin anisina bir aksam yemegi yedi. Esini yemege götüren David Beckham, ona özel bir günü kutladiklarini söyledi. Victoria Beckham, bu sözlere bir anlam veremeyince, yakisikli futbolcu esini su sözlerle sasirtti:"9 yil önce bugün, 8 Mayis'ta seni ilk kez kollarima almistim."


Esinin bu sürprizi karsisinda çok duygulanan Victoria Beckham, bu romantik jestin altinda kalmamak için bilegine Roma rakamlariyla 8 yazan bir dövme yaptirma karari aldi.Victoria’nın şöhrete ulaşmak için çok beklemesine gerek kalmadı, bir yıl sonra kurulan Spice Girl, hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Öykünün bundan sonraki kısmını çoğunuz biliyorsunuz; eğlenceli popstar günleri ve ardından David Beckham evliliğiyle katlanarak büyüyen şöhret...Victoria artık şarkıcı değildi ama bir ev kadını olarak da kalamazdı. O da hep daha güzel olmayı seçti ve bu uğurda defalarca bıçak altına yattı. Günümüzün üç çocuk annesi moda ikonu, 14 yılda yaptırdığı estetik operasyonlarla deyim yerindeyse adeta evrim geçirdi.Ünlü sanatçının vücudunda hoşlanmadığı bölgeler ise saçları, göbek deliği ve ayak tırnakları.Zayıflıyor ama göğüsleri büyüyorVictoria, 18 yaşında normal ölçülerde göğüslere sahipti. Ancak 14 yıl içinde Victoria’nın göğüsleri, mükemmele yakın ölcülerde büyümeye devam etti. Victoria silikon taktırmadığını söylese de uzmanlar onunla aynı fikirde değil. Victoria, 14 yıl içinde tam 13 kilo kaybetti. Uzmanlar zayıflayan kadınların göğüs ölçülerinde de bir düşüş olması gerektiğini belirtiyorlar.Victoria’nın sıfır beden tutkusuna inat büyüyen göğüslerinin tıbbi bir açıklaması olsa gerek. YANAKVictoria’nın yanakları için 8 bin dolarlık estetik operasyon geçirdiği belirtiliyor. DUDAKDudaklarını dolgunlaştırmak için 3 ayda bir kollajen takviyesi alıyor. Bu operasyonun bedeli 4 bin dolar.SAÇLAR VE DERİVictoria, yüzüne düzenli olarak peeling yaptırıyor ve yüzünde oluşan lekeleri lazerle yok etmeye çalışıyor. Lazer ve peeling masrafları ayda 2 bin dolar tutuyor.Victoria, saç kesimi için ise ayda 1500 dolar harcıyor. KAŞLARVictoria, kaşlarını kaldırttığını kendisi de kabul ediyor. Birkaç yılda bir tekrarlanan bu operasyonun maliyeti ise 9 bin dolar. BURUNUzmanlara göre Victoria’nın burnu tam bir estetik harikası. Bu operasyonun maliyeti 13 bin dolar.

0 Comments:

Post a CommentSonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa